Amplifier Research 50W1000BM4 Used for Sale
Used Amplifier Research 50W1000BM4 Broadband RF Power Amplifier, 1MHz to 1GHz, 50W
Order # 50W1000BM4-USED
Mfg # 50W1000BM4
  • Overview