Order # 16494A-001-USED
Mfg # 16494A-001-USED
  • Overview
Used Keysight / Agilent 16494A-001 1.5m Triaxial Cable
Order # 16494A-001-USED | Mfg # 16494A-001-USED
Request a Used Instrument Quote
Have a Question? Speak to a Transcat Expert: 800.264.4059
arrow_drop_down
Tariff fees or manufacturer imposed surcharges may be applicable.
This product is available for shipping to the United States, Canada, and Puerto Rico only.
Overview
Product Highlights
Low Leakage Triaxial Cable. Suitable for low current applications down to sub fA level up to 1A DC and 200V. Cable Length: 1.5 m