Order # XDS 600-8-USED
Mfg # XDS 600-8-USED
call-regular 800-828-1470
Loading...
Loading...
Used AMETEK California Instruments XDS 600-8 DC Power Supply, 600V, 8A, 4.8kW, 208-230VAC, 3 phase