Order # XDS 400-37-USED
Mfg # XDS 400-37-USED
call-regular 800-828-1470
Loading...
Loading...
Used AMETEK California Instruments XDS 400-37 DC Power Supply, 400V, 37A, 14.8kW, 208-230VAC, 3 phase