ADT155-CP35-760-USED
Mfg #
ADT155-CP35-760-USED
calcActive())" x-show="images.length > 1">
Tariff fees or manufacturer imposed surcharges may be applicable.
This product is available for shipping to the United States, Canada, and Puerto Rico only.
Overview
Product Highlights
- Pressure module
- -12.5 to 35 psi (-0.86 to 2.5 bar), 0.02%FS accuracy