Keysight / Agilent 54852A USED FOR SALE Infiniium Digital Storage Oscilloscope, 2GHz, 4ch, 10GSa/s
Used Keysight / Agilent 54852A Infiniium Digital Storage Oscilloscope, 2GHz, 4 Channel, 10GSa/s
Order # 54852A-USED
Mfg # 54852A-USED
  • Overview
Order # 54852A-USED | Mfg # 54852A-USED
Request a Used Instrument Quote
Have a Question? Speak to a Transcat Expert: 800.264.4059
arrow_drop_down
Tariff fees or manufacturer imposed surcharges may be applicable.
This product is available for shipping to the United States and Canada only.
Overview
Product Highlights
  • 2.5 GHz bandwidth real-time oscilloscope with 10 GSa/s sample rate available on all 4 channels simultaneously