Keysight / Agilent 34921A USED FOR SALE Armature Multiplexer Module w/Low Thermal Offset for 34980A
Used Keysight / Agilent 34921A Armature Multiplexer Module with Low Thermal Offset for 34980A
Order # 34921A-USED
Mfg # 34921A-USED
  • Overview
Order # 34921A-USED | Mfg # 34921A-USED
Also Available:
Request a Used Instrument Quote
Have a Question? Speak to a Transcat Expert: 800.264.4059
arrow_drop_down
Tariff fees or manufacturer imposed surcharges may be applicable.
This product is available for shipping to the United States, Canada, and Puerto Rico only.
Overview
Product Highlights
  • 40 2-wire channels
  • 300V, 1A switch; 2A carry current