Fluke Calibration 5609-300-L
Fluke Calibration 5609-300-L Secondary PRT Probe, 100 Ohm, 6 x 300mm
Order # 5609-300-L
Mfg # 3056859
  • Overview
Order # 5609-300-L | Mfg # 3056859
arrow_drop_down
Tariff fees or manufacturer imposed surcharges may be applicable.
This product is available for shipping to the United States, Canada, and Puerto Rico only.
Overview
Product Highlights
  • Secondary Reference PRT, 300 mm x 6 mm, –200 to 670 °C, lead wire (cable) 6 ft