Additel ADT155-CP30 for Rent, Gauge Pressure Module for ADT760, -12.5 to 30PSI
Order # ADT155-CP30-760-RENT1
Mfg # ADT155-CP30-760-RENT1
call-regular 800-828-1470
  • Overview
  • Accessories
Order # ADT155-CP30-760-RENT1 | Mfg # ADT155-CP30-760-RENT1
Request a Rental Quote
Have a Question? Speak to a Transcat Rental Expert: 800.264.4059
Have a Question?
Speak to a Transcat Rental Expert at 800.264.4059
Tariff fees or manufacturer imposed surcharges may be applicable.
Loading...
Additel ADT155-CP30 for Rent, Gauge Pressure Module for ADT760, -12.5 to 30PSI Accessories
checkbox-empty
checkbox-checked
Additel ADT760-LLP-DL Pressure Calibrator, +/-30inH2O for Rent
checkbox-empty
checkbox-checked
Total:
Overview
Product Highlights
  • -12.5 to 30 psi (-0.86 to 2 bar), 0.02%FS accuracy